پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از کالای ایرانی
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران :
در 18 ماه گذشته حوادث ناتوان کننده یا منجر به فوت نداشتیم
مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در اولین نشست تخصصی - آموزشی ناظرین HSE که روزهای 14 , 15 دی ماه 1395 برگزارشد اعلام کرد: در 18 ماه گذشته حوادث ناتوان کننده یا منجر به فوت نداشتیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، مهندس حمید شریف رازی در جمع ناظرین HSE این شرکت گفت: در جهان امروز ضرورت رعایت الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست به موازات رشد صنعت و تکنولوژی اهمیت زیادی پیدا کرده است و عدم رعایت آن منجر به فاجعه خواهد شد.
ایشان افزود: مدیریت HSE یکی از دغدغه های کلیدی در سازمان های توسعه محور و مولد است و رعایت بهداشت، ایمنی و محیط زیست به منظور توسعه مستمر، پایدار و همه جانبه سازمان لازم و حتمی است.
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با اشاره به اهمیت حفظ سرمایه های ملی گفت: برای حفظ 
سرمایه های انسانی، مادی و محیط زیست باید به قدر نیاز هزینه کرد که این هزینه نوعی سرمایه گذاری است که بازده آن از هر سرمایه گذاری دیگری بیشتر است.
شریف رازی به نقش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در حفظ سلامت کارکنان، ایمنی تاسیسات و حفظ محیط زیست تاکید داشته و افزود: شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران تمام مساعی خویش را به کار برده تا رعایت الزامات HSE را به عنوان فرهنگ سازمانی در میان کلیه کارکنان خود و مشاوران و پیمانکاران طرف قرارداد نهادینه کند.
ایشان افزود: در سالهای اخیر به بحث HSE از منظر جدیدی نگریستیم و ممنوع بودن کار ناایمن را سرمشق و سرلوحه کار خود قرار دادیم و خوشبختانه در 18 ماه گذشته به حول و قوه الهی حوادث ناتوان کننده یا منجر به فوت نداشتیم.
مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران بر اهمیت برگزاری دوره های تخصصی – آموزشی ویژه  ناظرین HSE تاکید کرد و گفت: حضور ناظرین HSE توانمند در طرح ها و پروژه ها در کاهش حوادث و حفظ سلامت همکاران و سرمایه های ملی بسیار موثر و حیاتی است .

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد