پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

سال رونق تولید
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
​در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد:
اولین نشست تخصصی – آموزشی ناظرین HSE پروژه ها
اولین نشست تخصصی آموزشی ناظرین HSE شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با حضور معاونین مدیر کل وزارت نفت ، مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران ، مدیر HSE شرکت ملی پالایش و پخش، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و جمعی از ناظرینHSE طرح ها و پروژه های شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران روزهای 14 و 15 دی ماه 1395 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، بهرام برزگر ، رئیس ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و پدافند غیر عامل این شرکت گفت : برای اولین بار به صورت منسجم و یکپارچه ناظرین HSE تمامی طرح ها و پروژه های این شرکت را با هدف توانمند سازی ایشان و انتقال تجربیات گردهم آوردیم.
بهرام برزگر افزود: این نشست با هدف جاری سازی نظام مدیریت HSE و آموزش تخصصی در تمامی سطوح شرکت اعم از کارفرمایان، مشاورین و پیمانکاران اصلی و فرعی، آموزش و توجیه نمودن ناظرین منتخب در کارگاه های اجرایی طرح ها و پروژه ها و تبادل تجارب ناظرین با توجه به تنوع و ماهیت طرح ها و پروژه ها برنامه ریزی و اجرا شد.
رئیس HSE شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با اشاره به پروژه محور بودن این شرکت گفت: در این نشست دو روزه، کارگاه های کاملاً تخصصی و کاربردی با موضوعات کار در ارتفاع، ایمنی جرثقیل و بالابرها ، کار در فضای بسته و کار در کانال ها و خطوط لوله انتقال فرآورده با حضور اساتید مجرب برگزار شد.
بهرام برزگر با تاکید بر نقش ناظرین HSE در طرح ها و پروژه ها گفت: این ناظرین در خط مقدم مقابله با حوادث قرار دارند و کوچکترین بی احتیاطی می تواند بزرگترین حوادث را به دنبال داشته باشد.
ایشان همچنین با اشاره به نقش مدیریت ارشد سازمان به عنوان اصل مهم و کلیدی در عرصه HSE گفت: در صورتی که تعهد و رهبری در سازمان حاکم باشد HSE می تواند مسئولیت های خطیر خود را به سرمنزل مقصود برساند.
ایشان HSE را یک مسئولیت اجتماعی و همگانی دانست و گفت: همه افراد در تمام سطوح سازمان باید برای پیاده سازی الزامات ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل تلاش کنند. حفاظت از تجهیزات، صیانت از محیط زیست و چگونگی مقابله با بحران در حوادث غیرمترقبه با انسجام و یکپارچگی همه مدیریت ها امکان پذیر است.
رئیس HSE شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران افزود: به لطف پروردگار و با همکاری مؤثر و تنگاتنگ همه مدیریت های این سازمان علی الخصوص مدیریت ارشد ، در 18 ماهه گذشته هیچ گونه حادثه ناتوان کننده یا منجر به فوت در طرح ها و پروژه های این شرکت نداشته ایم.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد