پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
مدیر کالای شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران:
نمایشگاه صنعت نفت توان ساخت داخل را تقویت می کند
مدیر کالای شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت نفت را کمک به ساخت داخل و توسعه صادرات تولید داخلی دانست .

 محمد حسین ذاکر ، مدیر کالای شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: این نمایشگاه هر ساله  با هدف آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری های روز در حوزه صنعت نفت  و کمک به تقویت توان ساخت داخل از طریق تبادل اطلاعات فنی و حضور تجار و صنعتگران بین المللی جهت کمک به توسعه صادرات تولید داخلی برگزار می شود .

وی عقد قراردادهای بازرگانی در زمینه مبادله کالا ، خدمات و اطلاعات فنی،ایجاد حس خودباوری و خوداتکایی ملی در نیروهای متخصص و مدیران و سرمایه گذاران داخلی جهت انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه های مرتبط با صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی  را از دیگر اهداف مهم این نمایشگاه دانست .

ذاکر گفت :حضور همکاران این مدیریت در غرفه شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران از لحاظ شناسایی شرکت هایی که برای اولین بار در زمینه ساخت و یا تامین تجهیزاتی که در داخل هیچ تولید مشابهی ندارند حایز اهمیت است که با توجه به راه اندازی سامانه جامع وزارت نفت تمامی سازندگان و تامین کنندگان داخلی و خارجی به این سامانه هدایت می شوند . 

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد