پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
دریافت تندیس نقره ای در سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، موفق به دریافت تندیس نقره ای و سپاس نامه مسئولیت اجتماعی شد.
​به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، سومین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با شعار « سیاستگذاری-اقدام موثر-گزارش‌دهی پایدار » روزهای 27 و 28 تیرماه جاری در پژوهشگاه صنعت نفت با حضور مقام عالی وزارت و معاونان ایشان و مدیران شرکتهای داخلی و بین المللی در حوزه نفت و گاز برگزار شد.
در این همایش 33 گزارش عملکرد از شرکتهای دولتی و خصوصی فعال در عرصه صنعت نفت مورد بررسی و داوری قرار گرفت که شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران به دلیل عملکرد خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و تدوین و ارائه گزارش آن موفق به دریافت تندیس نقره ای و سپاس نامه مسئولیت اجتماعی شد.
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در گزارش خود به شرح اقدامات این شرکت در قبال مشتریان، جوامع محلی و محیط زیست در حوزه مسئولیت اجتماعی پرداخته است .
این همایش در راستای اشاعه مفهوم مسئولیت اجتماعی در صنعت نفت و ارائه و تبادل تجربیات عملی شرکت های نفتی برگزار شد تا بر اساس اهداف خود، زمینه را برای توجه بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در صنعت نفت کشور به موضوع مسئولیت اجتماعی آن‌ها فراهم نماید و همچنین مسیر اقدامات برنامه محور و استراتژیک آنان در چارچوب این نوع مسئولیت را در جهت کمک به توسعه اجتماعی و محیطی ترسیم نماید.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد