پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
در هفته سلامت روان برگزار شد:
سمینار آموزشی سلامت روان در محیط کار
همزمان با هفته سلامت روان، سمینار آموزشی سلامت روان در محیط کار در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد.

​به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، این سمینار با حضور معاون طب صنعتی و بهداشت نفت تهران، مدیرعامل ، مدیران ، مجریان و رؤسای واحدهای ستادی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران صبح امروز (29 مهر 96) در سالن هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این سمینار بهرام برزگر، رئیس واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست این شرکت ضمن خیرمقدم به مهمانان، به بیان ضرورت برگزاری این سمینار پرداخت و گفت: بیماری های روانی به عنوان دومین بیماری شایع در صنعت مطرح است که می بایست قبل از پیدایش این بیماری ها از بروز آنها پیشگیری کنیم.

وی افزود: مدیرانی که به سلامت روان کارکنان توجه می کنند و جهت حفظ و افزایش سلامت روان آنها تمهیدات لازم را به کار می برند در واقع به بهره وری سازمان کمک می کنند.

در ادامه، حمید شریف رازی، مدیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، به افزایش آمار جهانی بیماری های روانی در هزاره سوم اشاره کرد و گفت : مادی گرایی و دوری از خداوند یکی از علل بروز بیماری های روانی است.

در ادامه جلسه، دکتر بلوری، معاون طب صنعتی و بهداشت نفت تهران به تعریف استرس، عوامل استرس زا در محیط کار و تأثیرات آن بر زندگی و ارائه راهکارهای مقابله با آن پرداخت.

پس از ارائه مطالب توسط دکتر بلوری،دکتر ایزدی روانشناس بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت به ارائه انواع ویژگی های شخصیتی – رفتاری کارکنان و تأثیر آن بر بهداشت روان در محیط کار پرداختند.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد