پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
بيست وسومين مسابقات قرآن شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت برگزار شد
مرحله مقدماتي بيست و سومين دوره مسابقات قرآن، نهج البلاغه و اذان شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ويژه كاركنان و خانواده ها و فرزندان آنان برگزار شد.
​به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، مرحله مقدماتي بيست و سومين دوره مسابقات قرآن، نهج البلاغه و اذان شركت ملي  مهندسي و ساختمان نفت ويژه كاركنان و خانواده ها و فرزندان آنان روز پنجشنبه 11 آبان ماه از ساعت 8 تا 12 با حضور بيش از 100 نفر در رده هاي سني مختلف و دو گروه بانوان و آقايان برگزار شد. متسابقان اين دوره از مسابقات در رشته هاي ترتيل، حفظ تخصصي و عمومي، صحيح خواني، قرائت، مفاهيم قرآن، نهج البلاغه و اذان با يكديگر به رقابت پرداختند. 

داوران اين دوره از مسابقات در بخش بانوان خانم ها ناهيد گلفام، محبوبه كاتب، زينب آقايي و مرضيه بختيارزاده مسئول فني و همچنين در بخش آقايان مرتضي شكوري، طه كبيري، ابراهيم ايزدي و مصطفي كاظمي مسئول فني بودند. 

بنابر اين گزارش، در مراسم افتتاحيه پس از تلاوت آياتي از كلام الله مجيد، ميرحسيني رئيس روابط عمومي شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران در خصوص روند برگزاري مسابقه و حجت الاسلام و المسلمين افتخاريان، مشاور فرهنگي مدير عامل شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت ايران در خصوص اهميت قرآن و عمل به اين كتاب شريف به سخنراني پرداختند. 

گفتني است، نتايج اين مرحله مقدماتي به زودي اعلام خواهد شد و برندگان مرحله مقدماتي در مراحل بعدي با شركت هاي زير مجموعه پالايش و پخش مسابقه خواهند داد. 

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد