پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
در هفته پدافند غیرعامل برگزار شد:
سمینار آموزشی پدافند غیرعامل
همزمان با هفته پدافند غیرعامل، سمینار آموزشی پدافند غیر عامل در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد.
​به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، این سمینار با حضور معاونین سازمان پدافند غیرعامل کشور، مدیرhse و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی پالایش و پخش، مدیر عامل و جمعی از مدیران، مجریان و رؤسای واحدهای ستادی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران روز شنبه 13 آبان 96،در سالن هیات مدیره این شرکت برگزار شد.
در ابتدای این سمینار بهرام برزگر، رئیس hse، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران این شرکت ، به بیان ضرورت برگزاری این سمینار پرداخت و گفت: رسالت پدافند غيرعامل، پيشگيري و كاهش آسيب پذيري در طرح ها و پروژه هاست.
سپس مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران ضمن تأکید بر اهمیت پدافند غیرعامل در مصون سازی کشور در مقابل حملات بیگانگان گفت: با توجه به اینکه کشور ما در منطقه حساس خاورمیانه قرار گرفته است باید بسیار تلاش کنیم تا هر چه بیشتر مقابل نفوذ بیگانگان را در کشور بگیریم.
حمید شریف رازی، به نقش پدافند غیرعامل در صنعت نفت تاکید کرد و افزود: شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران مطابق با دستورالعمل های سازمان پدافند غیرعامل، برای تمام پروژه ها اقدام به گرفتن مشاور می کند  و گزارش بسیاری از پروژه ها مورد تصویب واقع و مجوز سازمان پدافند غیرعامل را کسب می کند.
در این سمینار، سردار مطیعی،معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر آخوندی، استاد دانشگاه و محقق حوزه پدافند غیرعامل، به ارائه مطالب مفید و کاربردی در حیطه پدافند غیرعامل پرداختند.


 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد