پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار می کند:
دومین همایش HSE و پدافند غیرعامل
دومین همایش تخصصی HSED شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ؛مدیران عامل ؛ مدیران؛ مجریان؛ و روسای محترم واحد های ستادی ؛ناظران HSE و افسران ایمنی طرحها و پروژه ها؛ به همت واحدهای HSE و روابط عمومی شرکت،در 19 دی ماه 1396 در سالن همایش امور صندوق های بازنشستگان و رفاه صنعت نفت از ساعت 9 الی 16 برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، بهرام برزگر، رئیس اداره HSE  و پدافند غیر عامل این شرکت ، هدف اصلی این همایش  تخصصی را توانمند سازی ناظرانHSE؛ ارتقاء آگاهی و دانش افسران ایمنی؛با رویکرد پیشگیرانه،بهبود مستمر ،کاهش حوادث؛صیانت از محیط زیست و پیشگیری از بیماری های شغلی و حفاظت از تجهیزات؛ بر شمرد.

در این نشست تخصصی ضمن تبادل تجربیات ناظران HSE طرح و پروژه ها؛کارگاه های آموزشی تجزیه و تحلیل حوادث ده سال گذشته شرکت ،کار در ارتفاع، گودبرداری و حفاری،کار در فضاهای بسته و... برگزار می گردد.

به گفته وی مراسم تقدیر از کارشناسان، مشاوران،پیمانکاران ،ناظران،افسرانHSE و فعالین عرصه بهداشت،ایمنی ،محیط زیست و پدافند غیر عامل از اهداف  دیگر این همایش می باشد.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد