پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
رئیس HSE&PD شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران اعلام کرد:
30 ماه کار بدون حادثه منجر به فوت
رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در دومین همایش تخصصی HSE&PD اعلام کرد: در حدود 30 ماه گذشته حادثه منجر به فوت در این شرکت نداشته ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، دومین همایش تخصصی  HSE&PD این شرکت با حضور دکتر غفاری، مشاور عالی دبیر تشخیص مصلحت نظام، ایرج کلهری، مدیر HSE&PD شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ، بلوری، معاون بهداشت و درمان صنعت نفت و مدیران، مجریان و روسای واحد های ستادی، ناظران HSE و افسران ایمنی طرحها و پروژه ها در 19 دی ماه 1396 در سالن همایش امور صندوق های بازنشستگان و رفاه صنعت نفت از ساعت 9 الی 16 برگزار شد.
بهرام برزگر، رئیس اداره HSE  و پدافند غیر عامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران، هدف اصلی این همایش  تخصصی را توانمندسازی ناظرانHSE؛ ارتقاء آگاهی و دانش افسران ایمنی، با رویکرد پیشگیرانه، بهبود مستمر ،کاهش حوادث، صیانت از محیط زیست و پیشگیری از بیماری های شغلی و حفاظت از تجهیزات؛ بر شمرد.
رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل گفت: طی سه سال اخیر و بارویکرد نتیجه گرا شدن فعالیتها در حفظ منافع زیست محیطی ملی ، حفظ سلامت کارکنان و ایمنی تجهیزات طرح ها و پروژه ها اقدامات مؤثری انجام شده و با حضور مؤثر نمایندگان و ناظرین HSE شاهد ارتقاء آن در اغلب فعالیتهای اجرایی بودیم که منجر به ارتقاء رتبه شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در میان شرکتهای هم تراز گردیده است و علاوه بر اجرای حدود 30 ماه کار بدون حادثه منجر به فوت، می توان به تدوین 5 رویه و دستورالعمل داخلی و اجرای بیش از 20 رویه و استاندارد بین المللی در سه سال گذشته اشاره کرد.
بهرام برزگر این موفقیت را مرهون تلاش و تفکر سیستمی و گروهی دانست و گفت  : حمایت مدیریت ارشد سازمان و مشارکت ناظران، همکاران HSE در ستاد و نیروهای خط مقدم HSE که در محل پروژه حضور دارند این موفقیت را رقم زده است.
رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل افزود: اگر تفکر گروهی و سیستمی در مجموعه HSE حاکم شود یقیناً موفقیتهای بیشتری حاصل می شود و هر جا که موفقیت بیشتر حاصل شود ، هزینه کاهش می یابد و بهره وری افزایش پیدا می کند.
همچنین برزگر با تأکید بر نقش آموزش در کاهش حوادث، پیشگیری از بیماری های شغلی، صیانت از محیط زیست، حفاظت از تجهیزات و آمادگی مقابله با بحران ها گفت: کلید طلایی آموزش HSE ، نیازسنجی صحیح و استمرار آن است که به همت واحد آموزش و تلاش همکاران HSEدر ستاد ، آموزش ها به صورت مدون و یکپارچه برای همه ناظرین و در تمام سطوح برگزار می شود.
برزگر افزود : ما بر این باوریم که هر نوع هزینه در زمینه ایمن سازی محیط کار و سلامت کارکنان سرمایه گذاری سودآوری برای حفظ منابع ملی است.
در این همایش تخصصی ضمن تبادل تجربیات ، کارگاه های آموزشی تجزیه و تحلیل حوادث ده سال گذشته شرکت ،کار در ارتفاع، گودبرداری و حفاری،کار در فضاهای بسته و... برگزار شد. همچنین در این همایش  از کارشناسان، مشاوران،پیمانکاران ،ناظران،افسرانHSE و فعالین عرصه بهداشت،ایمنی ،محیط زیست و پدافند غیر عامل تقدیر شد.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد