پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد:
سمینار معرفی نرم افزار ICAPS براساس متدولوژی OPERCOM
سمینار معرفی نرم افزار ICAPS براساس متدولوژی OPERCOM به همت واحد آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران ، این سمینار به پیشنهاد رشید سیدیان، از مجریان توانمند این شرکت با حضور مجریان طرح ها و جمعی از مهندسین روز دوشنبه 4 تیرماه 97 در این شرکت برگزار شد.

رئیس آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران گفت : یکی از چالش های مدیران در پروژه های ملی ایران، استفاده از روشهای سنتی و خلاء یک سیستم یکپارچه و جامع است که بتواند با سرعت و دقت بالا و با کمترین خطا، فرآیندهای نظارت بر ساخت، نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی را در پروژه ها مدیریت نماید.

مجید برزی افزود: از اینرو وجود سیستم و نرم افزاری که بتواند تمامی حوزه های نظارتی در همه مراحل یک پروژه را از ابتدا تا انتها در بر بگیرد، الزامی به نظر می رسد و دسترسی به این مهم برای اولین بار در کشور امکان پذیر شده است.

 

وی گفت: شرکت توتال فرانسه در پالایشگاههای پارس جنوبی، متدولوژی Opercom و ابزار نرم افزاری بکارگرفته شده برای این متدولوژی، که همان نرم افزار ICAPS می باشد را مورد استفاده قرار داد و پس از آن نیز در برخی از پروژه های صرفا" پالایشگاهی، این متد و نرم افزار تا حدودی مورد استفاده قرار گرفت.

وی با تاکید بر سابقه اجرای موفق این نرم افزار در پروژه ها گفت: این سمینار جهت معرفی نرم افزار مذکور برای مهندسین تصمیم گیر و تصمیم ساز شرکت برگزار گردید تا در صورت تأیید ، در آینده از این نرم افزار در پروژه ها استفاده گردد.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد