پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اخبار

سال رونق تولید
EN

خبر و رسانه

اخبار
گالری عکس
گالری فیلم
  • پرینت گرفتنپرینت
  • خبرنامهعضویت خبرنامه
  • RSSRSS
  • به اشتراک گذاشتن
با حکم معاون وزیر نفت
مدیرعامل جدید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت منصوب شد
​با حکم معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب شد.
 مهندس علیرضا صادق آبادی در حکمی "حمیدرضا کریمی جعفری" را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت " مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران " منصوب می شوید.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

مهندس صادق آبادی همچنین در این حکم از زحمات مهندس بابایی معاون مدیرعامل که علی رغم مشغله فراوان خدمات ارزنده ای را در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت داشتند، قدردانی کرد.

گفتنی است حمیدرضا کریمی متولد سال 1353، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تربیت مدرس و دارای 21 سال سابقه کار می باشد.

وی در سال 1383 در قالب طرح جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه ها در شرکت نفت فلات قاره ایران شروع به کار کرد و در طی مدت زمان 14 سال فعالیت در مدیریت مهندسی و ساختمان شرکت مذکور، مدیریت اجرای بیش از بیست طرح و پروژه مختلف در مناطق عملیاتی و سکوهای دریایی خارک، لاوان، سیری، بهرگان و قشم را بر عهده داشته است.

 ثبت دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی: پست الکترونیک:
نظرات: *
کد امنیتی: *
تمام حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران می باشد